Gönderen Konu: THK Gökçen Havacılık Model Uçak Uğraş Evi.  (Okunma sayısı 798 defa)

  Yeni Üye
  *
  Çevrimdışı Çevrimdışı
  İleti: 1
  Avatar Yok
  RCClubTurkiye.COM
  • Profili Görüntüle
THK Gökçen Havacılık Model Uçak Uğraş Evi.
« : 21 Şubat 2012, 09:59:29 »
T.H.K. Genel Başkanı Sayın Osman YILDIRIM, 13.01.2012 cuma günü Antalya'da THK Gökçen Antalya Model Uçak Satış ve Uğraş Evi'nin açılışını yapmıştır.

Antalya'da yaşayan tüm R/C pilotlarının ve modelcilerin malzeme ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve yeni başlayacaklara yardımcı olabilmek amacıyla Antalya'nın merkezinde ve tüm THK üyeleri ile modelcilerin bildiği bir yer olan eski THK Antalya Şubesinin yerinde düzenlenmesi tamamlanan "THK Gökçen Antalya Model Uçak Satış ve Uğraş Evi",  13.01.2012 cuma günü T.H.K. Genel Başkanı Sayın Osman YILDIRIM, Garnizon Eski Komutanı (E) Tuggeneral Atakan ALTIPARMAK, Muratpaşa Kaymakamı Fatih KOCABAŞ, Döşemealtı Kaymakamı Mehmet BAYGÜL, Döşemealtı Belediye Başkan yardımcısı Mutlu ARICA, THK Antalya Şube Yönetimi, Antalya ilinde bulunan 12 ilçe şube başkanları, saymanları ve havacılığa gönül veren üyelerimizin katılımı ile açılmıştır.
 
THK Genel Başkanı Osman Yıldırım, yaptığı açılış konuşmasında kurumun 2012 hedeflerini ve gelecekteki projelerini anlatarak, THK'nın hedefinin sivil havacılığı Türkiye’de yaygınlaştırmak olduğunu vurgulamıştır. Ayrıca, önceki yıl 40 bin olan model uçak kursiyer sayısının, geçen yıl 305 bine çıktığını söyleyerek, bu Uğraş Evi'ne tüm R/C uçak pilotlarının ve modelcilerin sahip çıkmasını istemiştir.
Kayıtlı

Bu Konuyu Paylaşın
 


Forum Sistemi : SMF 2.0 | SMF © 2011, Simple Machines
Tüm Hakları Saklıdır.
İzinsiz içerik kopyalanamaz,dağıtılamaz.
Site Açılış Süresi :0.369 Saniye.
RCClubTurkiye , kullanıcıların içerik paylaşımı yaptıgı "yer saglayıcı" konumunda bir web sitesidir.RCClubTurkiye de yer alan dosyaların hiçbiri RCClubTurkiye sunucularında ya da RCClubTurkiye ye ait sunucularda bulunmamakta,barınmamaktadır. 5651. kanunun 4. maddesine göre "Içerik saglayıcı, baglantı sagladıgı başkasına ait içerikten sorumlu degildir. Aynı kanunun 5. maddesine göre "Yer saglayıcı, yer sagladıgı içerigi kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadıgını araştırmakla yükümlü degildir." Bu baglamda, RCClubTurkiye üzerinde yayımlanan içeriklerde hakkınızı ihlal ettigimizi düşünüyorsanız iletisim@RCClubTurkiye.com adresine eposta atabilirsiniz
Sitemap : Başlagıç  Sayfa 0 Sayfa 1 Sayfa 2 Sayfa 3 Sayfa 4 Sayfa 5 Sayfa 6 Sayfa 7 Sayfa 8 Sayfa 9 Sayfa 10 Sayfa 11 Sayfa 12 Sayfa 13 
Sayfa 14